ЦВК скасувала реєстрацію кандидата від Слуги народу Куницького

ЦВК скасувала реєстрацію кандидата від Слуги народу Куницького
11.07.2019 22:05
shadow

Олександр Куницький/Facebook

ЦВК вирішила скасувати реєстрацію Куницького

Олександр Куницький/Facebook


ЦВК України скасувала реєстрацію кандидата у народні депутати від партії Слуга народу по 169-му округу (Київський район Харкова) Олександра Куницького.

Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

У комісію надійшла скарга кандидата у депутати по округу 169 Олега Петриченка, в якій він просив встановити порушення Куницьким вимог виборчого закону.

У ЦВК відзначили, що за інформацією про перетин державного кордону України, наданої Держприкордонслужбою листом від 26 червня 2019 року, протягом останніх п’яти років перед днем позачергових виборів народних депутатів України від 21 липня Куницький виїжджав за межі України на період, що перевищує 90 календарних днів, а саме на 264 дня (з 15 березня 2015 по 5 грудня 2015 року).

При цьому комісія не взяла до уваги доводи Куницького про те, що він був відсутній в Україні у зв’язку з перебуванням у службовому відрядженні, що стосуються виконання редакційних завдань 1+1 Продакшн, і його громадською діяльністю як члена організації Всеукраїнське студентське братство Еліта нації.

Читайте також:

Перезавантаження парламенту. Яким може бути наступний склад Ради — інфографіка

У ЦВК заявили, що Куницький не надав доказів на підтвердження своїх трудових відносин.

Комісія констатувала, що Куницьким не дотримано вимог Конституції України та закону про проживання в Україні протягом останніх п’яти років на день проведення виборів народних депутатів.

Раніше повідомлялося, що Куницький, який балотується в Раду по округу № 169 в Харкові, має громадянство Ізраїлю.

Пізніше він повідомив, що звернувся в посольство Ізраїлю із заявою про відмову від громадянства.

Дострокові вибори в Раду повинні відбутися 21 липня. За останніми опитуваннями, до парламенту проходять п’ять партій, ще дві — на межі. Слугу народу готові підтримати 41,6% українців.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/cvk-virishila-skasuvati-reyestraciyu-kandidata-vid-partiji-sluga-narodu-kunickogo-novini-ukrajini-50031655.html”

Оставить комментарий